Pod pokličkou výroby BellyBoo®

05.01.2021Místa, která vybíráme pro nákupy našich látek musí totiž 100% splňovat všechny naše požadavky. 

Momentálně pracujeme na tom, aby všechny materiály měly certifikaci GOTS a tím splňovaly všechny požadavky férové produkce. 

A když tam pro nás vybírám látky, cítím se jako dítě v Disneylandu.

Miluju to!

Možná i proto se rýsují pořád nové a nové kousky. Moc mě to totiž baví. 

Dnes vás pustím, jak se říká, do zákulisí šicích dílen a nakouknete se mnou nejen do výroby, ale i do hodnot, na kterých nám záleží.

Asi to, na čem si zakládáme nejvíce je, že vše pro vás šijí české ruce. Jsou to ruce našich švadlenek, které pro vás s láskou šijí v několika dílnách v České republice. 

No a věděli jste, že svým nákupem podporujete chráněné dílny? Zaměstnávají totiž pomocníky s různými formami pracovního omezení.

A když mám chvíli si s nimi povídat, vždy mě nabijí novou energii. Svou práci totiž dělají všichni srdcem a dávají do ní velký kus své píle.


Když pro vás nový kousek vytvářím, je to většinou z mé vlastní potřeby.

Vsadka BellyBoo je moje srdcová záležitost a jak se říká, je to miminko vymazlené od samotného počátku.

A do bambusu jsem se zamilovala před celkem krátkou dobou a tenkrát jsem nenašla jedinou firmu, která by z tohoto luxusního materiálu šila kojící oblečení.

Všimla jsem si, že to takto často bývá v malých českých firmách. Tvoříme jednoduše to, co žijeme a to mi přijde kouzelné.

V každém produktu najdete kousek mě samotné. Za každým totiž stojí mé představy a přání, hodinové konzultace se švadlenkami, nebo hledání pravých materiálů.

Stojíme za ním my oba. Rodiče dvou malých dětí, švadlenky v místních dílnách a skvělý tým holek, které s vámi komunikují a posílají balíčky k vám.

Poslední dobou, více než jindy, přemýšlíme o minimalismu

Na výrobu vsadky totiž použijeme jen 1/3 materiálu, než na celou těhotenskou bundu. Je tedy ideálním řešením proto, abyste mohla dále nosit své krásné a mnohdy drahé a značkové bundy. 

No není to užasné? Ušetříte jak planetu, tak i svou peněženku. 

Neustále se však učíme a počty zipů, které umíme rozeznat, stále přibývají. Každý z nich pro vás sháníme u zahraničních dodavatelů a šijeme z nich zip adaptéry proto, aby vám vsadka BellyBoo® do bundy pasovala.

Díky zip adaptérům si tedy budete moci vsadku zapnout jak do jarní bundy, tak i zimní.

Někdy je to celé pěkná fuška, ale ten pocit, ta odměna, je nepopsatelná. 

Jsme moc vděční za to, že jste tu s námi. 

S láskou, Míša